Rusya Da Eğitim İçin Bizimle İletişime Geçin

Sky Education,Rusya’da kurulmuş olup, 2008 yılından itibaren çeşitli ülkelerden Rusya’daki farklı üniversitelere öğrenci yerleştirmeleri yapmaktadır.Önceleri sadece Türkiye de Rusya üniversiteleri için eğitim danışmanlığı yapan firmamız şimdi dünyanın farklı ülkelerinden Rusya ya öğrenci getirebilecek kapasiteye ulaşmıştır. Rusya nın 6 farklı kentinde 20 den fazla üniversite ile ortak çalışmaktayız. Firmamız açıldığı günden bu yana her sene öğrenci sayısını artırarak büyümektedir. Gerek öğrenciler ile birebir iletişimimiz gerek verdiğimiz hizmetler hepsi bugün bizi tercih eden öğrencilere ve ailelerine mutlak güven vermektedir.Rusya üniversiteleri ile uzun yıllar süre gelen anlaşmalarımız ve karşılıklı güvenilir dostluğumuz Rusya da eğitim almaya gelen değerli öğrencilere de olumlu yönde geri dönmektedir.En iyi yaptığımız ve başarılı olduğumuz alan, Rusya’da Eğitim olduğundan dolayı,bu konudaki hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak asıl hedefimizdir. Bu yüzden de, 8 yılı aşkın süredir Rusya haricinde başka bir ülkede üniversite ve eğitim kurumuyla çalışmamaktayız.

 

 

Bizimle İletişime Geçin

Siz de bizimle iletişime geçerek Rusya da üniversite okuyabilir veya dil kurslarına yazılabilirsiniz.Rusya da eğitim alarak dünyanın bir çok ülkesinden gelen farklı kültürden insanları bir arada görme ve tanıma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca eğitim süreniz boyunca Rusya da yaşayacağınız için, rusçayı yerinde öğrenme şansına da sahip olacaksınız. Rusya da alacağınız eğitimin toplam maliyeti Türkiye standartlarına göre uygun olması Rusya da eğitim almak adına büyük avantaj sağlıyor. Rusya Türkiye den uçakla ile 3 saat uzaklıktadır. Üniversitelerde eğitim gören öğrenciler okul tarafından yapılan sağlık sigortası ile dilediği hastanade muayene olabilirler. Değerli öğrenciler Rusya üniversitelerine başvurular firmamız tarafından itina ve özenle yapılıp işlemler profesyonelce halledilmektedir.

 

 

Ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz : Haftaiçi  08.30-19.00

 

tel                                       0850 466 6271

whatsapp/viber         +7 987 537 2768

e posta                            bilgi@rusyadaoku.com

 

*E posta adresimize, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı ekledikten sonra sormak istediklerinizi yazıp bize mail atabilirsiniz. Buna istinaden size telefonla geri dönüş yapılacaktır.

 

Rusya ofislerimiz

Moskova ( Москва г, бц гефест дмитровское шоссе 157 ) BC ”Gefest” Dmitrovskoe shose № 157

St.Petersburg ( Санкт-Петербург г, невский пр, д. 25 ) Nevskiy Prospekt, № 25

Nijniy Novgorod ( Нижний Новгород г, Алексеевская ул, д. 24б ) Alekseevskaya № 24B

 

 

Moskova